НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ТРИВАЄ ВСТУПНА КАМПАНІЯ НА ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН НМУ

26.10.2020

Через епідемічну ситуацію у світі не всім, хто хотів приїхати в Україну, вдалося подолати кордони та вчасно підготувати освітні документи. Але ті, хто впорався з цим завданням, продемонстрували достатній рівень знань під час екзаменаційних випробувань. Це засвідчили вступні екзамени, які відбулися у суботу 24 жовтня. 22 абітурієнти із дванадцяти країн проходили співбесіду на знання іноземної мови, біології, хімії, математики і фізики.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор О.М.Науменко привітав іноземних громадян, представив екзаменаційну комісію на чолі з професором Н.М.Гаєвською, побажав успішно скласти іспити і стати студентами нашого Університету.

Упродовж дня абітурієнти спілкувалися із викладачами, демонструючи гарний рівень знань англійської мови та профільних предметів, а громадянка Республіки Білорусь Анастасія Корман вирішила опановувати медицину українською мовою. Дівчина має диплом і стаж роботи зубного техніка, тому закономірно, що хоче отримати освіту на стоматологічному факультеті. Сьогодні вже відомі результати екзаменаційного випробування. Приємно відзначити, що всі абітурієнти успішно склали іспити і поповнять студентську сім’ю Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.

 

Редакція газети «Медичні кадри»