НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ТРИВАЄ АТЕСТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ НА ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

18.06.2020

Учетверте комп’ютерний клас фармацевтичного факультету стає екзаменаційною кімнатою, в якій вирішується доля випускників 2020. Сьогодні тут відбувається атестація здобувачів вищої освіти з фармацевтичної хімії. Викладачі профільної кафедри, яку очолює професор І.В. Ніженковська, оцінюють знання та практичні навички вихованців факультету з важливої фахової дисципліни, яка дає розуміння фізико-хімічних властивостей лікарських засобів, знання методів аналізу та визначення якості ліків. Основні положення дисципліни важливі для всіх випускників факультету. Особливо стануть в пригоді для тих, хто працюватиме у контрольно-аналітичних лабораторіях або провізорами-аналітиками в аптечних закладах. Знання хімічних сполук – це ключ для створення нових лікарських засобів.

У роботі екзаменаційної комісії взяла участь проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професор Р.Л. Скрипник. Голова ЕК, професор М.В. Хайтович відзначив злагоджену роботу екзаменаторів, професорів І.В. Ніженковської та О.В.Вельчинської, доцентів О.В. Афанасенко та О.О. Глушаченко. Вони об’єктивно оцінюють знання та вміння студентів, іспит проходить в доброзичливій атмосфері.

І цього разу лідерами стали ті студенти, хто сумлінно навчався протягом року. Максимальні бали отримали випускники Катерина Пушкар та Павло Башаров. Завідувач кафедри, професор І.В. Ніженковська екзаменувала цих студентів і особисто переконалася у тому, що вони є найкращими на курсі. Також гарні знання дисципліни продемонстрували вітчизняні студенти Валерія Шпакович, Максим Суворов, Марина Бальчук та громадянка Білорусії Поліна Василюк. Вони дали вичерпні відповіді на три теоретичні запитання і продемонстрували практичні навички та вміння при вирішенні ситуаційної задачі.

 

Редакція газети «Медичні кадри»