НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ТАРАС ГРИГОРОВИЧ ШЕВЧЕНКО: ПОГЛЯД ІЗ ХХІ СТОЛІТТЯ

09.03.2020

Палке поетичне слово Шевченка, пронизане любов’ю до свого народу, і в XXI столітті є  життєдайним джерелом та нестримним стимулом національного і духовного відродження сучасної України. Творчість поета безмежна та багатогранна. Ми читаємо і перечитуємо його вірші, обговорюємо, дискутуємо. Шевченківський «Заповіт» запалює душу і розум! З кожним роком творчість Великого Кобзаря здобуває все більшого світового визнання. Щире поетове слово лунає англійською, французькою, німецькою, іспанською, арабською та багатьма іншими мовами.

На пошану Великому Кобзарю бібліотека НМУ імені О. О. Богомольця презентує книжково-ілюстративну виставку «Тарас Григорович Шевченко: погляд із XXI століття». На виставці представлено літературу, що розкриває життєвий та творчий шлях Шевченка як письменника, поета, художника, громадського діяча. Це збірки та окремі твори поета, «Кобзар» різних років видання, літературна, мовознавча, мистецтвознавча шевченкіана, репродукції картин.

Читайте, перечитуйте Кобзаря. Відкривайте для себе Шевченка як модного сучасного естета, мандрівника, співака, добру та щиру людину, закохану в прекрасне.

 

                                                     Прес-центр за матеріалами бібліотеки НМУ