НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СТУДЕНТИ НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ ПОСІЛИ ДРУГЕ МІСЦЕ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ “КЛІНІЧНА ІМУНОЛОГІЯ ТА АЛЕРГОЛОГІЯ”

12.04.2019

З 9 по 10 квітня 2019 року у Харківському національному медичному університеті на базі кафедри внутрішньої медицини №2 і клінічної алергології та імунології імені академіка Л.Т. Малої відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Клінічна імунологія та алергологія”. У змаганні взяли участь 45 студентів з 16 вищих медичних та класичних навчальних закладів України.

Національний медичний університет імені О.О.Богомольця представляла команда студентів 5 курсу, а саме: Стоянова Анастасія, Віталія Сорокіна, Іван Ісаєнко та Демид Лисенко, які перемогли в І-му турі олімпіаді, проведеної кафедрою клінічної імунології та алергології з секцією медичної генетики.

Організатори заходу створили для учасників комфортні умови проживання, харчування, чіткий план змагань та дозвілля. Всі бажаючи у вільний час змогли відвідати захоплюючий та багатий на експонати музей історії медицини ХНМУ та ознайомилися з визначними пам’ятками Харкова.

Перед початком проведення ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади завідувач кафедри, академік АН вищої освіти України, доктор медичних наук, професор Павло Григорович Кравчун прочитав цікаву та мотивуючу лекцію про життєвий шлях, здобутки та великий внесок в українську медицину академіка  НАНУ, професора Любові Трохимівни Малої.

9 квітня відбувся перший тур олімпіади, на якому студентам необхідно було дати відповідь на 50 запитань тестового формату, сформувати чіткий алгоритм дій при невідкладному стані, а також, за допомогою оцінки імунного статусу пацієнта, поставити діагноз та призначити лікування за двома клінічними задачами.

Наступний тур відбувся 10 квітня, він складався із співбесіди учасників з членами журі, представниками кафедр різних університетів України та організаторами змагань.

За результатами ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Клінічна імунологія та алергологія” ІІ-ге місце посів студент 5 курсу медичного факультету №1 Іван Ісаєнко. Команда учасників від НМУ імені О.О. Богомольця зайняла почесне ІІ-ге місце.