НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СТУДЕНТИ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ УСПІШНО ПРОХОДЯТЬ ВИРОБНИЧУ ПРАКТИКУ

28.11.2019

У листопаді 2019 року вітчизняні та іноземні студенти фармацевтичного факультету успішно проходять виробничу практику з організації та економіки фармації та менеджменту і маркетингу у фармації. Студенти мають можливість проходити виробничу практику на базах ТОВ «Фармастор» та «Лекфарм». Виробничі бази практики мають висококваліфікованих спеціалістів, а також оснащені сучасним медичним обладнанням та спеціальною технікою, тож студенти мають чудову нагоду закріпити та поглибити теоретичні знання, зібрати фактичний матеріал для виконання курсових та дипломних робіт.

Керівниками виробничої практики є викладачі з великим досвідом роботи, які орієнтують студентів у потрібному напрямку, допомагають їм зосередитися на найважливіших моментах в організації практичної діяльності, вдало контролюють виконання студентами навчального плану.

Виробнича практика є важливим аспектом у навчанні студентів, адже саме вона допомагає покращити практичні навички студентів сучасними методами та формами організації в галузі майбутньої професії. Одержані під час практичних занять знання є основою для самостійного вирішення складних завдань під час конкретної роботи в реальних виробничих умовах.

Виробнича практика із зазначених предметів є послідовною, безперервною та продуктивною. Вона органічно поєднується з лабораторними заняттями, допомагає студентам фармацевтичного факультету систематизовано поновлювати свої знання та уміло і професійно застосовувати їх у практичній діяльності.

 

Прес-центр за матеріалами фармацевтичного факультету