НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СТУДЕНТСЬКА УНІВЕРСІАДА НА КАФЕДРІ ПЕДІАТРІЇ №2

17.02.2021

Метою проведення студентської універсіади з певної дисципліни, і, зокрема, педіатрії, є змагання студентів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок, що вкрай важливо для професійної підготовки майбутніх лікарів.  Це сприяє виявленню та розвитку обдарованої студентської молоді, стимулює творчу роботу не тільки студентів, але й викладачів.

15 лютого 2021 року студентську універсіаду було проведено на кафедрі педіатрії №2. Участь у ній взяли студенти медичного факультету №2 нашого Університету.

У фокусі уваги – практичне спрямування багатьох цікавих сучасних педіатричних аспектів. Зокрема, студенти розглядали диференційний діагноз хвороби Кавасакі, обговорювали мультисистемний запальний синдром (MIS-C)у дітей після перенесеного COVID-19.

Брейнштормінг включав сучасні питання неонатології, педіатричної кардіології, алергології та невідкладних станів у дітей різного віку.

З огляду на те, що 15 лютого – Всесвітній день онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day), особливу увагу було приділено проблемам дитячих онкологічних хвороб.

За результатами проведення універсіади, 1-е місце посіла студентка Анжеліка Олегівна Шпарук (курс 6, група 23), 2-е – студент  Михайло Костянтинович Соснов (курс 5, група 25), 3-є – студентка Надія Олександрівна Александренко (курс 5,  група 12).

Значення універсіади не можливо переоцінити. Вона сприяє особистому розвиткові талановитих студентів.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших професійних успіхів!

 

Кафедра педіатрії №2