НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СТУДЕНТ НМУ ЗДОБУВ I МІСЦЕ У II ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНTСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МЕДИЧНОЇ ГЕНЕТИКИ

10.04.2019

З 1 по 3 квітня на базі кафедри медичної генетики Харківського національного медичного університету відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади з медичної генетики «Генетик 2019». У змаганні взяли участь 23 студенти з 11 вищих навчальних закладів України.

         Національний медичний університет імені О.О. Богомольця  представляла команда студентів четвертого та п’ятого курсів у складі Олександра Оліфіра, Вікторії Самілик та Мухамеда Хольби.

         Організатори олімпіади розробили цікаву і динамічну програму, яка вдало поєднувала оцінку академічних знань учасників, освоєння практичних методів діагностики вродженої патології та культурний відпочинок. Були створені максимально комфортні умови для проживання, проведення дозвілля та обміну ідеями, пропозиціями розвитку медичної генетики в Україні в колі однодумців.

         Першого квітня відбувся перший тур, в якому були представлені 20 задач тестового формату для оцінки клінічного мислення студентів. 2 квітня студентам довелося розв’язати 3 задачі з клініко-генеалогічного аналізу, 2 клінічні задачі та 3 діагностичних алгоритми. Були заслухані доповіді сесії Малої генетичної академії. Також у цей день учасники олімпіади відвідали музей ХНМУ та здійснили екскурсію по Харкову.

         Третього квітня у межах школи медичної генетики студенти прослухали лекцію професора Олени Яківни Гречаніної на тему «Епілепсія. Генетичні підґрунтя».

          За результатами олімпіади студент п’ятого курсу медичного факультету №1 НМУ імені О.О. Богомольця Олександр Оліфір посів І місце. Команда учасників від НМУ отримала почесне друге командне місце.