НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СТАРТУВАЛИ ВИПУСКНІ ІСПИТИ НА ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

11.01.2021

Атестація здобувачів вищої освіти заочної форми навчання на фармацевтичному факультеті розпочалася 11-го січня іспитом з фармакогнозії. Наказом адміністрації Університету затверджено порядок проходження онлайн-атестації, за яким ця процедура відбувається у комп’ютерних класах.

До атестаційної комісії, завданням якої є визначення професійного рівня випускників,крім викладачів профільних кафедр, увійшли: проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор О.А. Канюра, декан фармацевтичного факультету, професор Т.І. Рева, професори К.Л. Косяченко, І.В. Ніженковська, а очолив цю авторитетну фахову комісію професор М.В.Хайтович.

Перед проведенням атестації здобувачів вищої освіти, Голова комісії професор М.В.Хайтович разом із деканом фармацевтичного факультету Т.Д.Ревою, викладачами кафедри та секретарями комісії О.М.Роїк та С.Л.Алейник заздалегідь налаштували комп’ютерну техніку, відпрацювали алгоритми іспиту, підготували матеріали для презентації та весь час перебували на постійному зв’язку зі студентами, надаючи їм необхідні поради та консультації.

Під час проведення екзамену кожен студент отримує білет, який складається із трьох теоретичних запитань та двох практичних навичок. Викладачі кафедри фармакогнозії та ботаніки, а саме: її завідувач, професор В.М.Мінарченко, професор У.В.Карпюк, доценти Н.П.Ковальска, О.І.Ємельянова, І.С.Чолак, — проводять онлайн-опитування студентів за допомогою Skype зв’язку. Системний адміністратор А.Коляда слідкує за технічним обладнанням та допомагає із технічних питань. Іспит складають 97 студентів, з них 45 випускники– спеціалісти 6-го курсу, та 52 студенти випускники – магістри 3-го курсу.

Завідувач кафедри фармакогнозії та ботаніки, професор В.М.Мінарченко зазначила: “Предмет складний, але дуже цікавий і необхідний для професійної діяльності наших випускників. Сьогодні вони демонструють знання екзаменаторам, а вже завтра їм доведеться надавати консультації щодо особливостей застосування лікарських фітозасобів. А для цього, зокрема, необхідно знати діючі речовини рослин, які ростуть в Україні та за її межами, їх дію, особливості вживання, умови приготування тощо”.

 

Прес-центр за матеріалами фармакологічного факультету