НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СТАРТУВАЛА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ З ДИСЦИПЛІНИ «ФАРМАКОГНОЗІЯ»

24.05.2019

20-21 травня 2019 року на фармацевтичному факультеті НМУ імені О.О.Богомольця стартувала атестація здобувачів вищої освіти з дисципліни «Фармакогнозія» для студентів денної форми навчання, які розпочали звіт своїх знань, набутих протягом п’яти років навчання. Це перший практично орієнтований іспит, під час якого студенти демонструють знання лікарської рослинної сировини та їхньої  дії на людський організм.

Голова екзаменаційної комісії професор Микола Хайтович та члени ЕК перевіряють теоретичні знання та практичні навички випускників фармацевтичного факультету. Професорсько-викладацький склад кафедри фармакогнозії та ботаніки на чолі із завідувачем професором Валентиною Мінарченко заздалегідь ознайомив студентів із переліком теоретичних питань та практичних завдань, які виносяться на іспит, і забезпечив навчально-методичною літературою. Майбутні провізори мали також змогу отримати консультацію з атестованих предметів, вдосконалити практичні навички на кафедрі фармакогнозії та ботаніки.

Випускники посилено готуються до складання наступних іспитів. Деканат фармацевтичного факультету бажає їм наснаги та творчого натхнення у підготовці до наступних іспитів.