НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СТАРТУВАЛА АТЕСТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ 2019 РОКУ

29.05.2019

Завершальним етапом навчання в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця є складання майбутніми медиками практично орієнтованого іспиту, де вони демонструють сьогодні теоретичні знання, практичну підготовку та уміння діяти під час невідкладних станів у медицині.

Ми побували на двох іспитах, де випускники медичного факультету №4 складали екзамен з внутрішніх, професійних та інфекційних хвороб, хірургічних захворювань з дитячої хірургією, а майбутні педіатри звітували про набуті знання з акушерства  та гінекології.

Незважаючи на окремі відмінності, спільним для двох іспитів є максимальне наближення до реальної клінічної ситуації, з якою зустрінуться наші випускники уже завтра.

Студенти під час екзаменаційного випробування мають фахово діяти як лікарі, починаючи від збору анамнезу, до встановлення діагнозу та визначення тактики лікування, залучаючи до цього показники лабораторних та інструментальних методів дослідження.

«Для нас, екзаменаторів, важливо, щоб студент умів не тільки професійно спілкуватися з хворим, а й визначав при цьому провідний синдром захворювання, що має вирішальний вплив на патологічний процес і під час діагностичного пошуку проявив логічне мислення. З таким випускником цікаво і подискутувати», – зазначив професор П.Ф. Дудка.

Уже в перший день атестації виявилося, що цікавих до спілкування та підготованих студентів на обох факультетах є чимало. Серед них Вадим Жога,  Артем Козуб, Владислав Шкребко, Катерина Вітківська, Руслана Герасименко, Ірина Сердюкова, Юлія Колесник, Яна Вошкулак, які вдало стартували на цьогорічних випускних іспитах і отримали відмінні оцінки.

Редакція газети «Медичні кадри»