НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СПІВРОБІТНИКИ КАФЕДРИ МІКРОБІОЛОГІЇ, ВІРУСОЛОГІЇ ТА ІМУНОЛОГІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У 25 КОНГРЕСІ ПОЛЬСЬКОГО ТОВАРИСТВА ПАРАЗИТОЛОГІВ

17.09.2019

Доцент кафедри мікробіології, вірусології та імунології НМУ імені О.О. Богомольця В.А. Понятовський та аспірант А.П. Чоботар взяли участь у 25-му ювілейному конгресі польського товариства паразитологів, що проходив з 9 по 12 вересня 2019 року на базі відділу біології Варшавського університету (Польща).

На конгресі були присутні провідні спеціалісти в галузі загальної та медичної паразитології Польщі, США, Італії та Швеції. У доповідях учасників йшлося про поширення збудників паразитарних захворювань, сучасні методи їх лабораторної діагностики та лікування.

На конгресі була представлена стендова доповідь співробітників кафедри мікробіології, вірусології та імунології НМУ імені О.О. Богомольця В.А. Понятовського, А.П. Чоботар, В.П. Широбокова та кафедри загальної біології Варшавського медичного університету Р.В. Саламатіна «Bacteria Celulosimicrobium sp. as a food substrate for free-living amoeba». У роботі були представлені основні розробки кафедри, що стосуються дослідження вільноіснуючих амеб та особливостей їх культивування в лабораторних умовах.

 

Кафедра мікробіології, вірусології та імунології НМУ імені О.О. Богомольця