НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДР БІООРГАНІЧНОЇ ТА БІОЛОІЧНОЇ ХІМІЇ І ГІГІЄНИ ТА ЕКОЛОГІЇ №1

24.05.2019

22 травня 2019 року у продовження наукової взаємодії та інтегративного підходу в медицині відбулося друге спільне засідання кафедр біоорганічної та біологічної хімії і гігієни та екології №1 «Біохімічні та гігієнічні аспекти застосування пестицидів».

Молоді науковці з медичного факультету №1 Анна Ковальчук, Христина Кірдей та Євген Онофрійчук представили свої доповіді на теми, пов’язані з біохімічними аспектами функціональних груп пестицидів та їх зв’язок із патологією відповідних органів і систем організму.

Асистент кафедри біоорганічної та біологічної хімії Алла Іщенко розповіла гуртківцям про ізомерні особливості сполук із пестицидною активністю.

Доцент Анна Блага розповіла гуртківцям про сучасний стан нормування пестицидів в об’єктах навколишнього середовища і відповідні проблеми впливу пестицидів на здоров’я населення, наголосивши на необхідності у студентів ґрунтовних знань з біохімії, гігієни та екології, клінічних дисциплін, заохотивши студентів до майбутніх успіхів у вивченні відповідних дисциплін.

Доповідь студента медичного факультету №4 Юрія Паші щодо новітніх методик із зменшення використання пестицидних препаратів та мінеральних добрив викликала жваве обговорення.

Спільним рішенням старост гуртків Сергія Деркача та Андрія Філіппова було підбито підсумок успішного формату заключного спільного засідання у цьому навчальному році з плануванням спільних засідань у році наступному.

Прес-центр НМУ