НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ШОСТОГО ВЕРЕСНЯ РОЗПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ОРИГІНАЛІВ НА КОНТРАКТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

06.09.2020

Розпочалася нова хвиля подачі оригіналів документів. Цього разу головними дійовими особами стали абітурієнти, які бажають навчатися в НМУ за контрактом.

У неділю 6 вересня з самого ранку площу біля фізико-хімічного корпусу заполонили вчорашні випускники середніх шкіл та коледжів і ті, які вже не вперше роблять спробу вступити до Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

Серед сьогоднішніх абітурієнтів ми зустріли багато тих, хто має високі бали ЗНО. Серед них житомирянка Ірина Ісіченко (ЗНО 184). Дівчина мала можливість навчатися за бюджетом на медичному факультеті, але вирішила продовжувати сімейну справу і стати стоматологом. Також мріє продовжити родинну справу киянка Валерія Станішевська. Дівчина впевнена, що до того часу, поки вона вивчатиме стоматологічні науки, її старші родичі відкриють сімейну приватну клініку.

У перший день до Києва приїхали молоді люди з різних регіонів України – Діана Сенечко з Дрогобича та  Аліна Прошак з Канева. Дівчата познайомилися в НМУ і вже будують спільні плани на майбутнє.

Тож бажаємо успіхів всім, хто обрав наш Університет, в стінах якого на них чекають найкращі і найцікавіші роки молодості.

 

Редакція газети «Медичні кадри»