НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СЕРІЯ ЗУСТРІЧЕЙ-ТРЕНІНГІВ НА ТЕМУ «КОНФЕРЕНЦІЇ. СТАЖУВАННЯ. ШКОЛИ. ВЛАСНИЙ ДОСВІД»

04.04.2019

Упродовж останніх трьох місяців деканат та Студентська рада медичного факультету №3 НМУ організували та провели цикл зустрічей, присвячених стажуванню в Україні та закордоном, участі у літніх школах, коректному оформленню необхідних документів.  Окремо зупинялися на можливостях проведення доклінічних стажувань для студентів молодших курсів.

         З теми першої зустрічі «Конференції. Стажування. Школи. Що? Де? Коли? Як? Власний досвід» спікерами були ст. лаборант кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ Євген Гречуха та староста 6-го курсу мед. факультету №3 Нікіта Фоменко. Упродовж 2-х годин обговорювали такі питання, як типи шкіл і різниця між ними, де знайти інформацію про них, які документи входять до переліку необхідних та терміни їх подання, безперервне навчання лікарів та лікарів-інтернів, особливості стажування в Німеччині та як знайти місце стажування власноруч.

         Тема другої зустрічі – «Варіанти програм стажування та можливості в Україні, літні школи в Україні та закордоном», спікер – голова відділу наукової та міжнародної діяльності Студентської ради мед. факультету №3 Юлія Колесник. У рамках цієї теми були розглянуті такі питання: літні школи (проведення найближчих  шкіл в Україні та Європі), як зареєструватися та подати документи, які саме документи потрібні. Було обговорено питання форматів стажувань, напрямки, можливості, організації, що допомагають студентам у проведенні стажувань, країни для стажувань, шкіл, спеціальності. Акцентували увагу на можливостях стажувань для студентів 1-3 курсів, на доклінічних стажуваннях та користі від них, можливих програмах.

         Остання наша зустріч на тему «Як потрапити на стажування студенту молодших курсів? Як написати мотиваційний лист? CV» відбулася нещодавно і була присвячена питанням стажування студентів молодших курсів, грамотному написанню CV, мотиваційного листа. Спікером виступила голова відділу наукової та міжнародної діяльності Студентської ради медичного факультету №3 Юлія Колесник. Особливу увагу приділили різниці між CV та стандартною автобіографією, правильному оформленню та структурі, на що потрібно звертати увагу при підготовці CV. Наші спікери та учасники поділилися своїм власним досвідом написання CV, участі у стажуваннях, конференціях, школах.

Деканат та Студентська рада

медичного факультету №3