НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

РОБОЧА ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ САНОФІ УКРАЇНА

02.03.2015

27 лютого в адміністративному корпусі університету відбулась робоча зустріч ректора НМУ імені О.О.Богомольця Катерини Амосової та генерального директора ТОВ "Санофі-Авентіс Україна" Жана-Поля Шоєра.
    Головним питанням зустрічі стало обговорення можливостей співробітництва. Зокрема, генеральний директор компанії підтримав ініціативу НМУ щодо стажування студентів та лікарів-інтернів в провідних європейських клініках. Адже підтримка талановитих і енергійних молодих спеціалістів, які прагнуть зробити свій власний внесок в сучасну медицину, є важливою складовою у напрямку розвитку системи охорони здоров`я  України.
    Сторони окреслили шляхи співпраці та обговорили можливість розробки та підготовки до підписання меморандуму про співпрацю.
 
Довідка: Санофі – глобальний лідер в галузі охорони здоров’я, орієнтований на потреби пацієнтів. Санофі спільно зі своїми партнерами здійснює діяльність задля збереження здоров’я людей, покращення якості їхнього життя та задоволення потреб у галузі охорони здоров’я семи мільярдів людей в усьому світі.
Розвиток Санофі базується на семи платформах зростання: ринки, що розвиваються, вакцини для людей, препарати для лікування діабету, товари для здоров’я, інноваційні препарати, ветеринарія та новий Джензайм.

http://www.sanofi.ua/

 

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця