НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

РІЗДВЯНИЙ ЯРМАРОК ВІД СТУДЕНТІВ МЕДИЧНИХ ФАКУЛЬТЕТІВ

28.12.2019

23 грудня відбувся традиційний благодійний різдвяний ярмарок, на якому студенти медичних факультетів представляли свої новорічні хенд-мейд вироби та домашня випічка. Цього року до студентів медичного факультету №3, які організовують захід уже п’ятий рік поспіль, долучилися й студенти медичних факультетів №1, №2 та №4. Студенти, викладачі та співробітники Університету могли скуштувати чимало кондитерських та кулінарних виробів, виготовлених  люблячими руками студентів-медиків. На гостей ярмарку чекали також вітальні листівки, ялинкові іграшки та різноманітні новорічні та різдвяні прикраси, зроблені талановитими руками наших студентів.

Уперше відбувся захоплюючий вернісаж картин та художніх світлин студентів-медиків, який показав, що майбутні лікарі – творчі особистості. Свої роботи представили студенти медичного факультету №3 – Микита Нечаєв (5 курс), Дарія Корольова (4 курс), Валерія Безлуцька (2 курс),  Ярослава Сердійчук (1 курс) та Валерія Євтушевська, студентка 3 курсу медичного факультету №1.

У заході взяли участь декани всіх медичних факультетів:  №1 – професор В.С.Мельник, №2 – професор С.Г.Сова, №3 – професор О.В.Виговська та №4 – професор І.М. Пельо.

На ярмарок завітали перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л.Кучин, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор О.М.Науменко, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор О.М.Власенко.

Усі одержані під час благодійного ярмарку кошти передано доцентові кафедри гістології та ембріології Ларисі Петрівні Заприводі, яка другий рік поспіль бореться з тяжкою недугою.

                 

Прес-центр за матеріалами деканату та студентська рада медичного факультету №3