НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Пройдено перший етап роботи Приймальної комісії нашого Університету

23.07.2019

Крапкою в цьому важливому процесі став момент підписання реєстраційних журналів головою  Приймальної комісії першим проректором з науково-педагогічної  роботи та післядипломної освіти професором Ю.Л. Кучиним та Відповідальним секретарем Приймальної комісії М.В. Тарасенком, який засвідчив про завершення прийому документів вступників на 1 та 2 курси НМУ. Віднині для абітурієнтів, що вступають за результатами ЗНО, наступають хвилюючі часи очікування рейтингових списків, які 26.07.2019 року будуть оприлюднені Міністерством освіти та науки України.

А на абітурієнтів з дипломами освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» очікують вступні фахові випробовування. Вони ще мають можливість вплинути на результати конкурсу, демонструючи глибокі знання з 4 профільних дисциплін.

Сьогодні в Приймальній комісії відбувається переформатування функціональних обов’язків у зв’язку з  новими завданнями, які стоять перед кожним членом комісії. Адже наступає новий, не менш важливий етап – боротьба за найкращих абітурієнтів. Ми маємо надію, що до нас прийдуть молоді люди цілеспрямовані і з високим рівнем базових знань, які стануть нашими студентами лише після подачі оригіналів своїх документів.

                                                                  Редакція газети «Медичні кадри»