НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНУ РОБОТУ ПРОВЕЛИ СТУДЕНТИ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ № 3 ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ГІМНАЗІЇ №153 МІСТА КИЄВА

22.04.2019

17 квітня 2019 року студенти-педіатри медичного факультету №3 НМУ імені О.О. Богомольця Анастасія Мерецка, Софія Фрич, Єлизавета Болгова та Олександр Шадських провели майстер-клас з серцево-легеневої реанімації для  школярів 11-8 класів гімназії № 153 імені О.С. Пушкіна м. Києва.

Майбутні педіатри акцентували увагу на техніці проведення серцево-легеневої реанімації (СЛР), детально розповіли про надання першої до-медичної допомоги при опіках, переломах, артеріальній та венозній кровотечах, сонячних ударах, утопленнях та травмах при роботі з електрообладнанням. Крім отриманих теоретичних знань, школярі мали змогу виконати СЛР на манекенах та навчитися зупиняти артеріальну та венозну кровотечу на добровольцях. Для школярів проведений майстер клас виявився дуже цікавим, інформативним та корисним, завдяки отриманим знанням та відпрацьованим навичкам першої до медичної допомоги та СЛР вони зможуть за необхідності врятувати життя оточуючих їх людей та надати до медичну допомогу при різних надзвичайних ситуаціях.

Крім проведеного тренінгу студенти-педіатри розповіли майбутнім абітурієнтам про свій факультет, його особливості та умови вступу в НМУ 2019 року, про те, що собою являє педіатрія, її напрямки, особливості роботи з дітьми різних вікових груп, спеціалізацію в педіатрії, свої наукові здобутки, громадську, волонтерську активність, дозвілля та можливості творчої реалізації.

Деканат медичного факультету №3 – педіатричного