НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПРОФЕСОР ВІКТОР СТЕПАНЕНКО ОБРАНИЙ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ЛІКАРІВ-ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІВ І КОСМЕТОЛОГІВ

07.11.2015

5-6 листопада 2015 року на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця пройшли Всеукраїнська науково-практична конференція «Оптимізовані засади функціонування дерматовенерологічної служби в умовах розвитку страхової медицини та лікарського самоврядування в Україні» та звітно-виборна конференція Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів (УАЛДВК). 

Лікарів привітали почесні гості – заступник голови Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України, народний депутат України О.С.Мусій та ректор Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, член-кореспондент НАМН України, професор К.М.Амосова. 

Президентом УАЛДВК обраний завідувач кафедри дерматології та венерології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, головний позаштатний спеціаліст за фахом “Дерматовенерологія” МОЗ України, Заслужений лікар України, професор Степаненко Віктор Іванович.

Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітає професора Віктора Івановича Степаненка з обранням на посаду президента Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів. Це гідна оцінка Вашого значного внеску в розвиток дерматовенерології України, плідної організаторської і просвітницької роботи. Нехай кожна розпочата Вами справа стане наступною сходинкою до вершини професійного та життєвого успіху.

 

 

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця