НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПРОФЕСОР А.С.СВІНЦІЦЬКИЙ ВІДЗНАЧЕНИЙ ДЕРЖАВНОЮ НАГОРОДОЮ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

06.05.2015

9 квітня 2015 року на урочистому засіданні у Посольстві Республіки Польща в Україні, в рамках офіційного візиту до України, Броніслав Коморовський зустрівся з представниками польських громадських організацій, які діють в нашій країні. Президент висловив щиру вдячність громадянам України польського походження за їх великий внесок у справу зміцнення дружби між польським та українським народами, а також за поглиблення контактів і співпраці в різних напрямах культури, освіти, науки та ряду галузей народного господарства між двома країнами. За багатолітню сумлінну діяльність і налагодження ефективного співробітництва найвидатнішим представникам польської громади в Україні Президент Республіки Польща вручив державні нагороди.

Кавалерським Хрестом Ордену «За заслуги перед Республікою Польща» був відзначений голова Українського товариства лікарів польського походження при Спілці поляків України, завідувач кафедри внутрішньої медицини №3 Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, професор А.С.Свінціцький. 

Щиро вітаємо Анатолія Станіславовича з міжнародним визнанням його заслуг та бажаємо йому міцного здоров’я і подальших звершень!

 

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця