НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПРО ВІДТЕРМІНУВАННЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ УНІВЕРСИТЕТУ

08.10.2014
8 жовтня 2014 року на ім`я ректора, член-кореспондента НАМН України, професора К.М. Амосової надійшли звернення від Студентського парламенту, ГО «СТУДДОВІРА», студентського профкому, голів студентських рад всіх факультетів, СНТ імені О.О. Киселя щодо відтермінування проведення звітньо-виборчої Конференції студентського самоврядування Університету, на час створення і затвердження нової редакції Положення про студентського самоврядування НМУ імені О.О. Богомольця у відповідності із новим Законом України «Про вищу освіту».
Було прийняте колегіальне рішення щодо внесення змін до Наказу по університету від 01.10.2014р. за №556, зокрема:
         відтермінувати проведення звітно-виборчої Конференції студентського самоврядування Університету на час створення і затвердження нової редакції Положення про студентського самоврядування НМУ імені О.О. Богомольця у відповідності з новим Законом України «Про вищу освіту»;
         створити робочу групу та затвердити її персональний склад  для обговорення й підготовки нової редакції Положення про студентського самоврядування НМУ імені О.О. Богомольця і затвердження його на Конференції трудового колективу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
 
 
Адміністрація
Національного  медичного університету
імені  О.О. Богомольця