НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Представники стоматологічного факультету НМУ імені О.О. Богомольця відвідали Романо-германську гімназію №123 м. Києва

02.05.2019

26 квітня 2019 року тренінг базової підтримки життя почули і побачили учні старших класів Романо-германської гімназії №123. Зважаючи на те, що серцево-судинні захворювання зараз знаходяться на першому місці причин смертності в Україні, молодим людям важливо володіти навичками реанімаційних заходів до приїзду швидкої допомоги.

Навчальний заклад напередодні пасхальних свят відвідали заступник декана стоматологічного факультету НМУ імені О.О. Богомольця Валерій Філоненко та інструктор Всеукраїнської ради реанімації “Basis life support”, студент ІІІ курсу стоматологічного факультету Руслан Самігулін.

Головним меседжем тренінгу було те, що в Європі, згідно статистики, кожен другий житель володіє навичками надання першої домедичної допомоги, а в Україні – лише кожен десятий, отже, щоб українці не вмирали на вулицях до приїзду швидкої, потрібно навчатись.

Принагідно учні гімназії отримали інформацію стосовно правил вступу до НМУ імені О.О. Богомольця та навчання в ньому, що особливо зацікавило випускників – адже зовсім скоро їх очікує вступ до обраних ними ЗВО.

 

Деканат стоматологічного факультету