НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПЕРШИЙ ПРОРЕКТОР З НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ ТА ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ, ПРОФЕСОР О.М. НАУМЕНКО РАЗОМ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ №2 ПОДАРУВАЛИ ВИХОВАНЦЯМ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ «МОЯ РОДИНА» НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНЕ СВЯТО

11.01.2021

Представники медичного факультету №2 завітали до своїх підопічних і добрих знайомих – вихованців дитячого будинку «Моя родина» села Хотів, що на Київщині. “Нещодавно, у День Святого Миколая, вони привозили до дітлахів фрукти, цукерки, канцелярське приладдя, ліки і гігієнічні засоби, а цього разу переважали продовольчі пакунки, фрукти і ласощі. Діти були щиро раді не тільки подарункам, а й веселому спілкуванню з нами”, – сказав перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, доктор медичних наук, професор Олександр Миколайович Науменко, який разом з деканом факультету, доцентом Русланом Степановичем Цимбалюком, студентами-активістами та співробітниками деканату подарували дітям дитячого будинку «Моя родина» справжнє Новорічне свято.

Адміністрація факультету висловила велику подяку всім благодійникам за підтримку та допомогу у здійсненні цієї шляхетної справи.

 

Прес-центр за матеріалами медичного факультету №2