НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «ЯК ПІДГОТУВАТИ ПРОЕКТНУ ЗАЯВКУ ЗА НАПРЯМОМ ЖАН МОНЕ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+» ВІДБУВСЯ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ

17.01.2020

Працівники міжнародного відділу нашого Університету під керівництвом проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професора Рімми Леонідівни Скрипник постійно прагнуть розширювати форми і методи своєї діяльності. Зокрема, вони активно залучають студентів, викладачів та науковців до участі у міжнародних наукових грантах, удосконалення освітніх програм на європейських засадах. Таку можливість надає сьогодні в Україні Програма ЄС Еразмус +, названа на честь одного із фундаторів Європейського Союзу Жана Моне.

Метою напряму Жан Моне в рамках Програми ЄС Еразмус+ є сприяння активізації євроінтеграційного дискурсу, досконалості євроінтеграційних студій та дослідженню євроінтеграційних процесів, впровадженню ідей та стандартів Об’єднаної Європи і в нашому Університеті.

Під час практичного семінару-тренінгу менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні Петро Іванович Крайнік розповів нашим співробітникам про гранти для закладів вищої освіти, надав практичні поради з підготовки проектів та оформлення заявок на конкурс Програми ЄС Еразмус +.

 

Редакція газети «Медичні кадри»