НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПОЧАТОК НИНІШНЬОГО ЛІТА СТУДЕНТИ НМУ ВІДЗНАЧИЛИ ЗМІСТОВНИМ СПОРТИВНИМ ФЕСТИВАЛЕМ

03.06.2019

З 31 травня по 2 червня 2019 року на спортивно-рекреаційній базі НМУ імені О.О.Богомольця біля села П’ятихатки Обухівського району Київської області пройшов «МедикСпортФест» – захід, який уже став традицією в житті Університету. Організатором його став профспілковий комітет студентів НМУ, очолюваний Юрґеном Тайєром. Привітати студентів зі змістовним вікендом прийшли проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор О.М.Науменко і проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор О.А.Канюра.

«Студенти не тільки відпочиватимуть на природі, – зазначив Олександр Миколайович, – але й у ході змагань відпрацьовуватимуть корисні навички, повязані з нашою нелегкою професією, надання допомоги потерпілим у польових умовах тощо. Тож залишається побажати їм успіхів у цьому». А проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор О.А. Канюра додав, що цього року вперше за останні чотири роки у  «МедикСпортФесті» взяли участь студенти з факультету підготовки іноземних громадян.

Давно біля входу до Парку культури і відпочинку імені О.С.Пушкіна не було так велелюдно. Прямо на гранітних плитах лежали наплічники і дорожні сумки. По-спортивному зодягнені юнаки та дівчата гуртувалися навколо своїх «командирів», обговорювали програму змагань, які мали розпочатись у П’ятихатках вже о 22-й годині.

«Це так званий нічний етап, – пояснюють активістки – студентка четвертого курсу факультету підготовки лікарів для Збройних Сил України НМУ Вікторія Полюхович і студентка четвертого курсу медичного факультету №1 НМУ Лілія Лисюк. – Нудьгувати, тим більше ніжитися на пісочку, не доведеться. У програмі такі змагання, як перенесення схилом мішків на час, пошуки виходу з лабіринту, пропливання басейну під водою, коли над головою буде настил із хмизу, тощо. В одному зі змагань доведеться переходити болото по пояс у багнюці, а отже, про комфорт доведеться забути».

Наступного дня учасники «МедикСпортФесту» долали смуги перешкод мотузкового парку, а головне – пробували сили у таких вправах, як перев’язування, накладання джгута тощо. «Старшокурсники, звичайно ж, уже знають, що і до чого, – зазначив в.о. голови студентського парламенту НМУ студент четвертого курсу медичного факультету №4 НМУ Олександр Вершута. – Вони мають певну перевагу над першокурсниками, які теж поїхали до Пятихаток. Інструктори покажуть їм, як перев’язують або накладають джгут, і треба буде якомога швидше і вправніше це відтворити».

У неділю підбиття підсумків «МедикСпортФесту», відзначення переможців. Але, здається, це той випадок, коли перемагає дружба і взаємна користь.

Прес-центр