НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПІДСУМКИ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «ГІГІЄНА»

03.02.2020

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їхньої творчої праці та згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за № 1580 від 17 листопада 2019 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019-2020 навчальному році» на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця 5-6 березня цього року відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Гігієна».

Олімпіада з будь-якої навчальної дисципліни – це ще одна можливість для частини студентської молоді продемонструвати свої здібності, інтелект, результати своєї кропіткої праці протягом навчання в медичному університеті.

Цього разу в І етапі олімпіади виявили бажання взяти участь студенти 3 і 4 курсів медичних факультетів № 1, 2, ФПЛ ЗСУ з майбутнього фаху «лікувальна справа».

Олімпіада проходила у три етапи: письмові відповіді на тести з різних розділів гігієни, вирішення ситуаційної задачі, оцінка практичних вмінь та навичок при роботі з приладами.

З привітальним словом до студентів-учасників звернулись декан медичного факультету №4, професор І.М. Пельо, який висловив слова щирої підтримки молодим науковцям, та директор Інституту гігієни та екології, професор С.Т. Омельчук, який наголосив на важливості наявності профілактичного мислення у майбутніх фахівців лікувального профілю у зв‘язку із актуальними медичними викликами сьогодення.

За результатами робіт, для участі в ІІ етапі Олімпіади з дисципліни «Гігієна» оргкомітет І етапу рекомендував студентів – переможців І етапу: Дар’ю Сусайкіну,  студентку 3 курсу ФПЛЗСУ), Іванну Думицьку, студентку 3 курсу медичного факультету №2, і Юлію Лебедєву, студентку 4 курсу медичного факультету №1).

Для успішного проведення олімпіади з дисципліни «Гігієна» значний обсяг роботи виконали голова журі, директор Інституту гігієни та екології, професор С.Т.Омельчук та члени апеляційної комісії професор кафедри гігієни та екології №3 М.М. Коршун і професор кафедри гігієни та екології №2 Ю.О. Паустовський.

 

                                                Оргкомітет І туру Олімпіади з дисципліни «Гігієна»