НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПІДСУМКИ ЛІТА І ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ГУРТКА КАФЕДРИ ГІГІЄНИ ТА ЕКОЛОГІЇ №1

14.09.2020

Кафедра гігієни та екології №1 (завідувач кафедри – член-кореспондент НАМН України, професор В.Г.Бардов) 12 вересня 2020 року провела засідання студентського наукового гуртка у нетиповому, але вже традиційному для кафедри виїзному форматі.

Користуючись нагодою та за умов дотримання маскового режиму, було підбито підсумки динамічної літньої наукової роботи. Адже викладачі кафедри протягом канікул у дистанційному форматі продовжували керівництво дослідженнями своїх найбільш працьовитих та обдарованих студентів.

А саме засідання відбулось у Музеї історії туалету за активної підтримки адміністрації цього закладу. А з метою інтеграції знань з практикою англійської мови досвідчений гід Олег Сівков провів тур тематичними експозиціями музею англійською мовою, що вкотре дає змогу гуртківцям кафедри  поліпшувати  своє майбутнє професійне резюме.

Окремо слід сказати про  особливу частину екскурсії, яку провели спеціально для студентів НМУ. У ній розповідали про анатомо-фізіолого-гігієнічні аспекти теми, що розглядалась. Додатково було проведено міні-лекцію щодо епідемії холери у Лондоні із тригерними факторами, які призвели до таких медико-соціальних наслідків.

 

Прес-центр за матеріалами кафедри гігієни та екології № 1