НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПЕРШИЙ ЦЬОГОРІЧНИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ УСПІШНО ПРОЙШОВ У МОРФОЛОГІЧНОМУ КОРПУСІ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

01.02.2020

31 січня в аудиторії імені В.О.Караваєва морфологічного корпусу НМУ успішно пройшов перший у 2020 році День відкритих дверей. Такого “аншлагу”, мабуть, не чекали самі організатори акції – історична зала не вмістила всіх бажаючих, відтак частині майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків довелося зайняти місця на балконах.

За традицією відкрив зібрання проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор О.М.Науменко, який представив аудиторії президію – керівництво Університету, деканів факультетів – і надав слово першому проректору з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професору Ю.Л.Кучину.

Юрій Леонідович висловив задоволення з приводу того, що вже перший цього року день відкритих дверей продемонстрував таку кількість охочих пов’язати своє життя з непростою і відповідальною професією лікаря і що “трампліном” для досягнення цієї мети вони обрали саме Національний медичний університет імені О.О.Богомольця. Професор Кучин наголосив на новій тенденції, яка намітилася останнім часом, – усе тіснішій співпраці з вищими медичними навчальними закладами Європи, зокрема університетами Республіки Польща, що є додатковим стимулом для вступу до НМУ і означає на ділі, а не на словах інтеграцію до ЄС.

Наступний доповідач, перший проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор О.М.Науменко, стисло розповів присутнім про славетну, майже двохсотрічну історію нашого Університету. Говорячи про професорсько-викладацький склад, Олександр Миколайович зауважив, що приблизно п’ята частина складу Національної академії медичних наук України – професори НМУ. Лише в одній тільки Олександрівській лікарні міста Києва функціонують 11 клінічних баз Університету, а всього їх близько 150. За рейтингом ВНЗ України, НМУ імені О.О.Богомольця посів перше місце серед медичних і п’яте – серед усіх вищих навчальних закладів. У стінах Університету навчається близько 3000 іноземних студентів із 64 країн світу, решта 12000 – з усіх куточків України.

Медичні факультети НМУ презентував декан медичного факультету № 1, професор В.С.Мельник. Стоматологічний – його декан, професор Н.В.Біденко, яка, між іншим, нагадала, що її факультет цього року відзначає сторічний ювілей від дня заснування. Професори О.В.Виговська і М.М.Філоненко представили відповідно медичний №3 (педіатричний) і медично-психологічний факультети, деканами яких вони є. Декан фармацевтичного факультету, професор Т.Д.Рева наголосила на специфіці свого порівняно молодого підрозділу. У президії були присутні і готові були відповісти на будь-які запитання проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор О.М.Власенко, декан медичного факультету №4, професор І.М.Пельо, декан факультету з підготовки лікарів для Збройних сил України, доцент, полковник медичної служби Н.Д.Козак.

Відповідальний секретар приймальної комісії, асистент кафедри оториноларингології М.В.Тарасенко ознайомив аудиторію з умовами вступу до НМУ у 2020 році.

Завершився День відкритих дверей розділом “Питання – відповіді”.

 

                                                                                                                                                        Прес-центр