НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПЕРШИЙ ДЕНЬ КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ “MED-DRIVE” 17-19 КВІТНЯ 2019 РОКУ: ГАЛА-КОНЦЕРТ

18.04.2019

17 квітня 2019 року Гала-концертом в актовому залі НМУ імені О.О.Богомольця розпочався мистецький захід, організований профспілковою організацією студентів Університету. Близько 70 учасників представили своїм прихильникам – однокурсникам і гостям – 24 номери, які вразили різноманітністю – від групових танців до сольного співу, від виконання блюзу під рояль до гри на саксофоні або скрипці. Заступник ректора НМУ з наукової роботи Сергій Павловський виступив з вітальним словом, а голова профкому студентів НМУ Юрген Тайєр згодом констатував, що перший день фестивалю виправдав усі сподівання і є підстави вважати, що всі його учасники стали свідками зародження нової доброї традиції.

Попри те, що конкурсанти не полюбляють виступати під першим номером, цього разу ритмічний танок колективу “Med-crew” відразу ж підняв виконавську планку до належного рівня і цей “розгін” не послабшав до самого фіналу. Художній керівник групи – студентка ІІІ курсу 2-го медичного факультету Ольга Юрчишина нікого з 12 танцюристів не виокремлює. Сама вона з трьох років у хореографії, а, вступивши до Університету, вже на другому курсі почала шукати однодумців. “Тренування і репетиції, – каже Ольга, – відбуваються по суботах. Працюємо так інтенсивно, що часом не вдається уникнути травм і пошкоджень. За сьогоднішній номер нікому з нас не соромно.” У своїй номінації “Мед-команда” (так перекладається ця назва) реально претендує на першість.

Зі сцени почергово лунали українські, російські, англомовні пісні… Можна відзначити співаків, які віддали перевагу вітчизняному репертуару. Олександр Коршак, наприклад, спробував – і не без успіху! – заскочити у “фантастичний човен” “Воплів Видоплясова”, а Катерина Литвинюк підкорила публіку своєю інтерпретацією славетного “Зелен-клена”, демонструючи при цьому дивовижну артистичність, пластику. Самобутністю відзначалися номери Георгія Тодорадзе, що першим з учасників “осідлав” рояль, тріо Ярослава Заліпського – Олеся Іщука – Каріни Самарської, в якому поєднання бубна з гітарами виявилось вельми симпатичним. Сподобався усім дует волинянок. Олеся Оліферчук і Тетяна Люпа обидві з Ківерців, одна – студентки 2-го, друга – 1-го медичних факультетів НМУ. “Є в нас ще третя, – говорять дівчата, – Вона поки що на Волині, готується до вступу. От стане студенткою, тоді й буде в нас тріо”. А завершив концерт Дмитро Іванов – його сольний номер чекали з нетерпінням. А те, що він за сумісництвом ще й звукорежисер, лише додало йому балів.  Сьогодні фестиваль продовжать майстри сміху.

Прес-центр