НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПЕРШОКУРСНИЦЯ НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ ОТРИМАЛА ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ НА МІЖНАРОДНОМУ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОМУ КОНКУРСІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

31.05.2019

30 травня 2019 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка гостинно зустрів переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та їх наставників. Цей конкурс об’єднав любов’ю до рідного слова талановиту молодь. Протягом року за першість змагалися учні та студенти не лише всієї України, а й ті, які проживають за кордоном.

Для нашої талановитої першокурсниці Анастасії Груші (група 8404, медичний факультет №4) це вже друга перемога поспіль, адже зовсім недавно вона отримала нагороду за перше місце на Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Нині ж Диплом І ступеня нашій студентці урочисто вручив Заступник Міністра освіти і науки України Вадим Карандій. Щиро вітали переможців також голова журі конкурсу Дмитро Дроздовський та проректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров.

Привітання та Подяку за вагомий внесок у навчання творчо обдарованої молоді та виховання у неї любові до рідного слова отримала також наставниця переможниці – доцент кафедри україністики Тамара Олександрівна Шевель. Це досягнення та гордість і кафедри україністики, і нашого університету загалом, адже свідчить про віртуозне вміння майбутніх лікарів володіти словом, про їхню любов і повагу до української мови. Пишаємося нашими талановитими студентами та щиро зичимо їм майбутніх звершень.

                                                                            Кафедра україністики