НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

05.04.2021

Студентка 4 курсу стоматологічного факультету Катерина Хомяк виборола перше місце у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2020-2021 рр. в галузі «Стоматологія», що відбувся 1 квітня на базі Української медичної стоматологічної академії (Полтава) у режимі відеоконференції.

Катерина представила науково-дослідницьку роботу «Особливості психологічного супроводу пацієнтів з дисфункцією скронево-нижньощелепного суглоба в реабілітаційному періоді після перенесеного COVID-19» (науковий керівник – Тетяна Михайлівна Костюк,  кандидат медичних наук, доцент кафедри ортопедичної стоматології, яку очолює доктор медичних наук, професор Валерій Петрович Неспрядько).

Конкурс складався з двох етапів. Першим було рецензування та відбір робіт до заключного змагання. Катерина глибоко вивчає цю тематику, яка на сьогодні особливо актуальна у зв’язку з поширенням COVID-19. За результатами досліджень вже має опубліковану наукову працю. Разом з науковим керівником Катерина Хомяк планує і надалі займатися науковою роботою та проводити дослідження з цієї важливої та актуальної проблеми.

У другому етапі конкурсу було представлено ще дві наукові роботи студентів стоматологічного факультету: п’ятикурсниця Марія Кордун представила наукову роботу «Ефективність застосування мотиваційного інтерв’ювання та уроку гігієни у профілактиці стоматологічних захворювань серед учнів 3-4 класів» (науковий керівник – д.мед.н., професор Г.В.Сороченко, кафедра дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань, зав. кафедри професор О.В.Савичук); п’ятикурсник Юрій Крієнко і третьокурсник Дмитро Карпенко підготували і презентували наукову роботу «Вплив двобічної хейлоринопластики на тканини назо-лабіального комплексу та верхню щелепу у дітей з вродженими двобічними незрощеннями верхньої губи та піднебіння (фотограмометрія, Брауман)» (науковий керівник роботи – зав. кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії дитячого віку професор Л.М.Яковенко).

Вітаємо переможницю конкурсу, його учасників і наукових керівників, які підтримують високу активність студентської наукової роботи, незважаючи на карантинні обмеження.

 

      Прес-центр за матеріалами деканату стоматологічного факультету