НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ МЮЗИКЛ «ОСТАННЄ БАЖАННЯ» З НАГОДИ ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У ВИКОНАННІ СТУДЕНТСЬКОГО ТЕАТРУ «МАЙСТЕРНЯ МАЛЕНЬКОГО ПРИНЦА»

20.12.2019

ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ МЮЗИКЛ «ОСТАННЄ БАЖАННЯ» З НАГОДИ ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У ВИКОНАННІ СТУДЕНТСЬКОГО ТЕАТРУ «МАЙСТЕРНЯ МАЛЕНЬКОГО ПРИНЦА»

19 грудня 2019 року, на день Святого Миколая, в НМУ імені О.О. Богомольця відбувся показ передноворічної казки-мюзиклу «Останнє бажання», на який було запрошено викладачів і студентів Університету, а також їхніх дітей.

Мюзикл став черговою творчою роботою університетського студентського театру «Майстерня Маленького принца», художній керівник якого – старший лаборант кафедри пропедевтики та внутрішньої медицини №2 О.М. Макаренко є і автором сценарію, і виконавцем однієї з головних ролей.

Перед початком вистави присутніх зі святом привітав перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Юрій Леонідович Кучин. Серед глядачів можна було побачити проректора з науково-педагогічної та виховної роботи, професора О.А. Канюру, деканів факультетів НМУ, професорів Н.В. Біденко, С.Г. Сову, О.В. Виговську і І.М. Пельо, голову Студентського парламенту О.М. Вершуту та інших.

Мюзикл був надзвичайно цікавим, його сюжетна лінія раз у раз «вибухала» то блискавичним танцювальним номером у виконанні групи «Med-Crew» (художній керівник – студентка 4 курсу медичного факультету №2 Ольга Юрчишина), то чудовою піснею. Причому ці «вкраплення» дуже вдало підтримували головний задум автора казки-мюзиклу. Всі актори грали бездоганно і з винятковим натхненням, але особливо відзначився жених-невдаха – шейх, роль якого зіграв студент 2 курсу факультету з підготовки іноземних громадян за спеціальністю «Медицина» Німа Кучакі, який блискуче виконав пісню англійською мовою.

Не обійшлося, звісно, і без Святого Миколая, який, стукнувши тричі посохом, поклав край «злим чарам» відьми Беатріс і цим потішив присутніх у залі дітлахів.

                                                                                                        

Прес-центр