НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПЕДІАТРІЯ – МОЯ МАЙБУТНЯ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ. МЕДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ №3 УНІВЕРСИТЕТУ ПРОВІВ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНУ РОБОТУ

11.04.2019

9 квітня 2019 року студенти-педіатри 1-го курсу медичного факультету №3 НМУ імені О.О. Богомольця Анна Пустовойт та Катерина Хвалько зустрілися зі школярами випускних класів загальноосвітньої школи №2 міста Богуслава, Київської області. Вчорашні абітурієнти розповіли потенційним студентам нашого Університету про особливості професії лікаря-педіатра, зокрема, чому педіатр – це окрема спеціальність, як працює педіатр, яким він повинен бути, які існують напрямки педіатрії тощо.

Присутні дізналися про те, що педіатрія є однією з найважливіших галузей медицини, яка займається профілактикою і лікуванням захворювань дитячого віку, відповідає за майбутнє суспільства, його перспективу. Педіатрія накладає на лікаря особливу відповідальність і особливі вимоги, бо маленький пацієнт не може розповісти про те, що його непокоїть, адекватно відреагувати на зустріч із лікарем і медичні заходи. Ось чому педіатр повинен мати вищу освіту за спеціальністю «педіатрія», постійно підвищувати і підтверджувати свою кваліфікацію, бути в курсі сучасних методів лікування, діагностики та профілактики, що з’являються в педіатрії, вміти спілкуватися з дитиною і батьками, інформувати їх з усіх питань дитячого здоров’я, давати відповіді як на вузькомедичні питання, так і на питання, пов’язані з організацією життя дитини та догляду за нею. Педіатрія опікується такими напрямками: дитячі інфекційні хвороби, дитяча хірургія, дитяча ортопедія, дитяча кардіохірургія, дитяча кардіологія, дитяча гематологія, дитяча онкологія, дитяча нефрологія, дитяча офтальмологія, дитяча оториноларингологія, дитяча імунологія, дитяча урологія, неонатологія тощо.

Учнівська молодь із цікавістю слухала розповідь про особливості навчання майбутніх лікарів-педіатрів у НМУ імені О.О. Богомольця  за спеціальністю «педіатрія». Особливу увагу школярів привернув майстер- клас з десмургії, який провели майбутні лікарі-педіатри, студентки 1-го курсу медичного факультету №3 Анна Пустовойт та Катерина Хвалько. Вони запросили всіх, хто бажає навчатися в нашому Університеті і хоче глибше познайомитися зі спеціальністю «педіатрія», відвідати майстер-класи з педіатрії, які відбудуться в травні 2019 року.

Прес-центр

(за матеріалами Деканату медичного факультету №3)