НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ОНЛАЙН- АТЕСТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ №4 ПРОЙШЛА УСПІШНО

27.05.2020

Задовго до початку дистанційної роботи екзаменаційної комісії медичного факультету №4 у холі санітарно-гігієнічного корпусу зібралися всі учасники події. Голова екзаменаційної комісії, академік НАМН України, професор О.П.Яворовський, члени комісії, професори М.М. Філоненко, А.І.Курченко, С.І.Гаркавий, декан факультету №4, професор І.М. Пельо, а  також екзаменатори і викладачі профільних кафедр. Серед них, відомі професори: О.І.Пойда, Р.Г.Процюк, В.С.Ткачишин, Ю.М.Захараш, О.М.Коваленко, О.Ю.Іофе та багато інших авторитетних викладачів Університету. Рівно о дев’ятій усі були готові до спілкування із студентами. Спрацював, так званий, «бригадний метод»: за комп’ютером розмістилися екзаменатори різних медичних спеціальностей – терапевти, хірурги, профпатологи, інфекціоністи.

Першою на зв’язок із екзаменаторами вийшла випускниця Ріям Аль Намрі. Студентка не приховувала своїх емоцій, коли побачила на моніторі свого вчителя, професора Ю.М.Захараша. Юрий Михайлович також упізнав свою сумлінну студентку, яка вивчала хірургію, ще на п’ятому курсі, тому відразу у них склався фаховий діалог. Шестикурсниця розповіла про тактику лікування перелому верхньої кінцівки у до і після госпітальний періоди, згодом відповіла на чисельні запитання терапевта і профпатолога. Зокрема пояснила свої дії при загострені хронічного панкреатиту і цілком заслужено отримала високий бал.

У розпал ходу іспиту до екзаменаційної зали завітав перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л. Кучин. Юрій Леонідович ознайомився з роботою комісії і висловив свої побажання.

Голова екзаменаційної комісії, академік НАМН України, професор О.П.Яворовський зазначив, що іспит із внутрішніх, професійних та інфекційних хвороб, хірургічних хвороб з дитячою хірургією є фінальним для майбутніх лікарів. Серед документів, які супроводжують атестацію студентів, є такий, що засвідчує працю студента за весь період навчання в Університеті. І, як правило, наголошує Олександр Петрович, іспити проходять без «сюрпризів» – студенти, які сумлінно оволодівали медичними науками впродовж шести років, успішно складають випускні іспити. Серед тих, хто підтвердив звання відмінника навчання, студенти Карина Костюк, Ярослав Гедз та Світлана Дяченко.

 

Редакція газети «Медичні кадри»