НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ – РОЗПОЧАВСЯ, УЖЕ Є ПЕРШІ П’ЯТІРКИ

05.09.2019

Уже у перші дні нового навчального року панує пожвавлення біля навчальних корпусів НМУ. Особливо багато молодих людей в новеньких білих халатах поряд із морфологічним, адже саме тут розміщені кафедри базових медичних дисциплін. Закономірно, що на першому поверсі знаходиться кафедра анатомії людини, на якій наші «первачки» починають свій шлях у медицину.

Так, у секційній залі за традиційними великими столами студенти перших курсів – трьох медичних і стоматологічного, і всі починають робити перший крок у вивченні анатомічної науки з опанування основ анатомії та її філософії, яка полягає у тому, що анатомія є системною та послідовною наукою. І вже на перших заняттях першокурсники мають демонструвати не лише знання, а й логічне мислення. Цікаво, що студенти з перших днів завзято взялися вивчати предмет і за шкільною звичкою хизувалися знаннями будови опорно-рухового апарату людини, наперебій тягнучи руки.

Доцент кафедри А.М. Синицька надала можливість висловитися усім та із задоволенням поставила перші п’ятірки. Їх заслужено отримали Дмитро Глухенький та Ігнатій Василенко.

Редакція газети «Медичні кадри»