НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ НАШИХ ДІТЛАХІВ

28.12.2019

27 грудня 2019 року в Університеті відбулася традиційна новорічно-різдвяна вистава, на яку було запрошено дітей співробітників Університету разом з батьками. Директор і головний режисер театру української традиції «Дзеркало», заслужений діяч мистецтв України Володимир Петранюк запропонував такий сценарій, який передбачав майже безперервне інтерактивне спілкування артистів з малюками. Це, звичайно, сприяло веселій і невимушеній атмосфері на сцені і в залі. Ще перед початком самої казки Дениски і Златки, Максимки та Іринки з допомогою Снігурки-Христини (артистка Анна Коваленко) декламували віршики і скоромовки, за що отримували подаруночки.

Сама ж казка відзначалася захоплюючим і, головне, дуже сучасним сюжетом. «Темні сили» представляли не яка-небудь Баба Яга та Кощій, а Чорна королева Net і її вірний прислужник – Комп’ютерний Вірус. Серед «визволителів» Снігурки-Христини фігурували і Морозко (артист Дмитро Старчаус), і Щедрик-Антивірус, і Святий Миколай з Янголом. Усі їхні дії супроводжувалися запальними піснями – щедрівками і колядками.

Зрозуміло, і діти, і їхні батьки залишилися задоволеними виставою та атмосферою навколо неї. Залишається додати, що в успіхові дійства велика заслуга адміністрації і профкомів співробітників та студентів НМУ.

                                                                                                       

Прес-центр