НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НМУ імені О.О. БОГОМОЛЬЦЯ у WEB of SCIENCE

03.07.2019

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 27 лютого 2019 року № 269 “Про затвердження Порядку забезпечення доступу закладів вищої освіти і наукових установ до електронних наукових баз даних” та співпраці університету із Державною науково-технічною бібліотекою України, всі співробітники, аспіранти та студенти НМУ імені О.О. Богомольця отримали безкоштовний доступ до платформи наукової літератури та патентів Web of Science.

Доступ до баз даних Web of Science здійснюється із інтернет мережі корпусів університету за адресами проспект Перемоги, 34, вул. Зоологічна, 1, вул. Пушкінська, 22, та бульвар Т. Шевченка, 13 за посиланням http://webofscience.com. Тривають роботи із підключення до бібліографічної і реферативної бази даних Scopus.

З питаннями щодо отримання доступу до платформи Web of Science співробітникам кафедр, які знаходяться на клінічних базах, просимо звертатися до науково-дослідної частини НМУ імені О.О. Богомольця за тел. 2880428 та електронною адресою scidep.nmu@gmail.com.

Науково-дослідна частина