НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НІЧИЙНИМ РЕЗУЛЬТАТОМ ЗАВЕРШИВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ МАТЧ ДО ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

22.06.2020

Минулої неділі на центральній футбольній арені міста Вишневого під Києвом, відбувся товариський футбольний матч збірної України «Медик» та «Маестро» – збірної представників творчого цеху України. Це не перша дружня спортивна зустріч обох команд. Цього разу футболісти присвятили матч Дню медичного працівника, щоб підтримати людей в білих халатах, які сьогодні знаходяться на передньому краї боротьби із пандемією COVID – 19. Матч проходив у безпечному форматі, без глядачів.

Перед початком гри привітали спортсменів представники громади міста Вишневого, очільники Української футбольної асоціації медиків «УФАМ», представники різних благодійних організацій. У вітальному слові проректор з науково – педагогічної та виховної роботи НМУ, професор О.А.Канюра назвав працю медиків подвигом, який вони здійснюють щоденно, заради здоров’я громадян України, ризикуючи власним життям.

Ритуалом вшанування пам’яті медиків і всіх українців, які постраждали від недуги, розпочався футбольний матч. Гра за форматом була товариською, а за характером спортивної боротьби – безкомпромісною. У першому таймі футболісти команди «Медик» домінували на половині поля «Маестро», але не забили жодного гола. Принагідно слід зазначити, що переважна більшість футболістів збірної «Медик» є випускниками НМУ імені О.О. Богомольця, де вони отримали хорошу і фахову, і футбольну школу. Сьогодні на спортивному майданчику нинішнє покоління футбольної збірної НМУ: студенти Андрій Бойко, Олексій Карпенко, Денис Юркін та лікар навчальної бази НМУ клініки «Оберіг» Денис Виноградов.

Другий тайм проходив драматично для команди «Медик». Голкіперу довелося двічі поспіль виймати м’яч із сітки воріт,  але згодом медики змогли мобілізуватися і відіграти пропущені м’ячі. Матч завершився із дружнім рахунком 2:2 і аплодисментами футболістів обох команд.

На згадку про цю подію усі учасники футбольного дійства, отримали пам’ятні медалі та призи, а благодійні кошти пішли на підтримку лікарів, які ведуть боротьбу із пандемією.

 

Редакція газети «Медичні кадри»