НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НАУКОВІ ЗДОБУТКИ СПІВРОБІТНИКІВ ІНСТИТУТУ ГІГІЄНИ ТА ЕКОЛОГІЇ І КАФЕДРИ ГІГІЄНИ ТА ЕКОЛОГІЇ № 1 ОТРИМАЛИ МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ

28.08.2019

У липні 2019 року в Лондоні опубліковано монографію «Groundwater Resource Characterisation and Managmant Aspects», Edited by Moreck Gomo. UK. 2019. 133 p., співавторами якої є науковці Інституту гігієни та екології і кафедри гігієни та екології № 1 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця доцент A. Aнтоненко, доцент O. Вавріневич, професор M. Коршун, професор С. Oмельчук.

Протягом року монографія проходила декілька етапів рецензування і отримала позитивні відгуки фахівців.

Видання присвячене проблемам водопостачання. Співробітники Інституту гігієни та екології і кафедри гігієни та екології № 1 висвітлили питання застосування пестицидів і методи оцінки ризику при споживанні поверхневих та підземних вод контамінованих пестицидами для здоров’я людини. Наведено аналіз особливостей небезпеки при застосуванні різних груп пестицидів (інсектицидів, фунгіцидів, гербіцидів) для здоров’я людини. Представлено дві методики з оцінки ризику, які апробовані, розроблені та запатентовані авторами.

З монографією можна ознайомитись на сайті IntechOpen: https://www.intechopen.com/online-first/development-of-a-method-for-prediction-of-risk-of-surface-and-groundwater-contamination-with-pestici.

 

Інститут гігієни та екології

Кафедра гігієни та екології № 1