НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НА «ВІДМІННО» З ВІДЗНАКОЮ СКЛАДАЮТЬ ІСПИТИ КРАЩІ СТУДЕНТИ ФАРМФАКУЛЬТЕТУ

30.01.2020

Сьогодні ми стали свідками третього раунду атестації випускників фармацевтичного факультету. Цього разу здобувачі вищої освіти заочної форми навчання складали іспит із технології лікарських засобів.

На кафедрі аптечної та промислової технології ліків, яку очолює доктор фармацевтичних наук, доцент Ж.М. Полова, заздалегідь ретельно готувалися до цієї важливої події: було підготовлено асистентську кімнату для виготовлення ліків в аптечних умовах, забезпечено необхідною кількістю інгредієнтів та лабораторним обладнанням для практичної частини іспиту. Підготовлено також найкращу аудиторію для демонстрації студентами теоретичних знань.

  • Наші випускники, – розповідає Жанна Миколаївна, – з дипломом випускника фармацевтичного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця можуть працювати у всіх закладах фармацевтичної галузі – там, де виготовляють лікарські засоби і там, де їх реалізовують.

Серед цьогорічних випускників є і ті, хто на «відмінно» з відзнакою складає  екзамени. Серед них Наталія Дашкевич, яка блискуче захистила дипломну роботу на тему «Розробка складу та технології лікарської форми для вагінального застосування». Відмінну оцінку під час іспиту також отримала випускниця Олена Яворовська, яка продемонструвала ґрунтовні знання технології лікарських засобів.

 

Редакція газети «Медичні кадри»