НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НА КАФЕДРІ СУДОВОЇ МЕДИЦИНИ ТА МЕДИЧНОГО ПРАВА НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ ВІДБУЛАСЯ МІЖВІДОМЧА МІЖДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ТА ПРАВОВОЇ ПРАКТИКИ»

27.05.2019

23 травня 2019 року на кафедрі судової медицини та медичного права НМУ імені О.О. Богомольця відбулася Міжвідомча міждисциплінарна науково-практична конференція «Проблемні питання судово-медичної та правової практики», в якій взяли участь: кафедра судової медицини та медичного права НМУ імені О.О. Богомольця, юридичний факультет Державного університету інфраструктури та технологій (ДУІТ), кафедра криміналістики та судової медицини Національної академії внутрішніх справ (НАВС), Навчально-науковий інститут № 2 НАВС, ПВНЗ «Фінансово-правовий коледж».

Цей науковий захід було присвячено актуальним проблемам правового забезпечення призначення та проведення судово-медичної експертизи. Також розглядалися питання правового регулювання «дефектів» надання медичної допомоги, проблемні питання «оборонної» медицини та інші нормативно-правові аспекти в медичній та юридичній галузі.

У роботі конференції взяли участь понад 50 учасників, серед яких науково-педагогічні працівники, студенти та лікарі-інтерни. Відбулося жваве обговорення доповідей учасників конференції. За її результатами опубліковано Збірник наукових праць, який можна знайти за посиланням: http://nmuofficial.com/zagalni-vidomosti/kafedri/department-forensic-medicine/konferentsiyi/