НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НА ФАКУЛЬТЕТІ ПІДГОТОВКИ ЛІКАРІВ ДЛЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВІДБУЛАСЯ ДЕРЖАВНА ОНЛАЙН-АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ З ДИСЦИПЛІН “ВНУТРІШНІ ХВОРОБИ” ТА “ХІРУРГІЯ”

18.06.2020

Випускники факультету підготовки лікарів для Збройних Сил України успішно склади державну онлайн-атестацію з дисциплін “Внутрішні хвороби” та “Хірургія”. Голова екзаменаційної комісії, академік НАМН України, завідувач кафедри педіатрії № 4, професор В.Г. Майданник та її члени:  проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор О.М. Науменко, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор, полковник медичної служби О.М.Власенко, декан ФПЛ ЗС України, доцент, полковник медичної служби Н.Д.Козак, декан медичного факультету №3, професор О.В.Виговська тощо, – подбали про те, щоб екзаменаційна сесія проходила організовано та в доброзичливій атмосфері.

Екзаменатори – знані фахівці медичної науки – зауважили, що випускники показали хороший рівень. Зокрема завідувач кафедри хірургії №3, професор Є.М.Шепетько особливо відзначив студентів-випускників ФПЛ ЗСУ, знання і рівень підготовки яких екзаменаційна комісія оцінила на «відмінно»: Євгенія Владиченка,  Елєну-Іман Ібнухсейн, Олександра Кроля, Дениса Перевертайла. Євген Миколайович наголосив, що “заклади охорони здоров’я України отримають гарних спеціалістів”.

Підсумовуючи результати екзамену, декан факультету підготовки лікарів для Збройних Сил України, доцент Н.Д.Козак зазначила, що “державна атестація здобувачів вищої освіти  пройшла успішно. Середній бал з дисципліни “Внутрішні хвороби” – 4,08; “Хірургія” – 4,03″. Наталія Дмитрівна висловила щиру подяку керівництву Університету, Голові екзаменаційної комісії, її членам та екзаменаторам за організацію і проведення державної атестації на високому професійному рівні та злагоджену командну роботу! Вітаємо студентів ФПЛ ЗСУ з успішним складанням чергового випробування.

 

Прес-центр за матеріалами  деканату факультету підготовки лікарів для Збройних Сил України