НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ ПЕДІАТРИЧНИЙ ФОРУМ: ПЕРША ЛІНІЙКА МАЙСТЕР-КЛАСІВ

20.11.2019

19 листопада 2019 року розпочав роботу Міждисциплінарний педіатричний форум, приурочений до Дня медичного факультету №3 (педіатричного) НМУ імені О.О.Богомольця та Міжнародного дня лікаря-педіатра.

В кількох аудиторіях морфологічного корпусу Університету відбулися перші майстер-класи у рамках форуму.

Клінічний психолог, лікар-психіатр і засновник Центру психічного здоров’я Олександр Авдєєв проводив майстер-клас «Гіперактивний розлад з дефіцитом уваги». Зрозуміло, йшлося про поширені психічні порушення у дітей дошкільного і шкільного віку, про те, як їх вчасно виявити або попередити, яких заходів вжити, щоб їх усунути.

Завідувач кафедри оториноларингології, професор Ю.В. Дєєва провела майстер-клас «Отоскопія в практиці лікаря-педіатра», під час якого не тільки нагадала його учасникам структуру вуха, а й ознайомила з такими тонкощами і нюансами оториноларингології, якими може володіти лише професіонал з величезним науковим потенціалом і практичним досвідом.

І нарешті Анастасія Бикова-Шелевицька, лікар-педіатр, координатор освітніх проєктів «Медичні пікніки» і «Наукові пікніки», презентувала майстер-клас «Лайфхаки вакцинації від практикуючого лікаря», в якому, зокрема, розвінчала й деякі поширені «міфи» про щеплення і вакцинацію.

Увечері в аудиторії №1 санітарно-гігієнічного корпусу відбувся педіатричний брейн-ринг.

 

Прес-центр