НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

МЕДИКО-ПСИХОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ ПРОВІВ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

14.05.2020

Медико-психологічний факультет в онлайн-режимі провів День відкритих дверей для абітурієнтів. Декан факультету, професор Мирослава Мирославівна Філоненко  розповіла, що з 2001 року в НМУ на медико-психологічному факультету здійснюється підготовка фахівців за спеціальністю  225 «Медична психологія» (магістр), а з 2017 — за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія» (бакалавр).

«Протягом останніх двох років набір на ці спеціальності ми здійснюємо, виконуючи ліцензовані обсяги повною мірою, що підтверджує затребуваність цих професій на ринку праці. Щороку, наш Університет проводить День відкритих дверей, ми у свою чергу відвідуємо заклади середньої освіти з метою поширення інформації про ці спеціальності. Проте запровадження карантинних заходів внесло свої корективи у профорієнтаційну роботу. Ми змінили форму спілкування з потенційними вступниками на наш факультет і проводимо Дні відкритих дверей факультету в онлайн-форматі, використовуючи платформу Zoom із прямою трансляцією на Facebook-сторінці нашого факультету, яка користується популярністю і має понад 2000 читачів».

За словами М.М.Філоненко, така онлайн-трансляція дає додаткові потенційні можливості для тих, хто хоче дізнатися більше про медико-психологічний факультет  та поставити конкретні запитання під час ефіру. Участь в онлайн-зустрічах беруть завідувачі випускових кафедр за цими спеціальностями та студентська рада факультету.

 

Прес-центр за матеріалами  деканату медико-психологічного факультету