НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

МАЙБУТНІ СТОМАТОЛОГИ ВЕДУТЬ ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ У СТОМАТОЛОГІЧНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ НМУ

08.09.2021

В аудиторній формі розпочався новий навчальний рік на стоматологічному факультеті НМУ. Стоматологія – прикладна спеціальність, тому ніщо не може замінити контакт із пацієнтом, проведення лікувального процесу, тому тут прагнуть ефективно використати кожний навчальний день.

Студенти старших курсів на практичних заняттях ведуть прийом пацієнтів під наглядом своїх наставників. Деканат стоматологічного факультету і керівництво Стоматологічного медичного центру піклуються про забезпечення навчального процесу необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами. На кожне практичне заняття запрошуються тематичні пацієнти. Декана факультету, професор Н.В. Біденко ми побачили серед третьокурсників.

Минулий навчальний рік пройшов в онлайн-форматі, а нині студенти прийшли до клініки для відпрацювання практичних навичок. Наталія Василівна налаштовувала студентів на серйозну роботу, адже третьокурсники, оволодіваючи стоматологічними науками і практиками, повинні старанно вивчати фундаментальні дисципліни, які є складовою першого етапу єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ), куди входить тестовий іспит «Крок 1» та іспит з англійської мови професійного спрямування.

Особливо важливим цей навчальний рік є для студентів п’ятого курсу. На завершальному етапі навчання в Університеті вони складатимуть об’єктивний структурований практичний (клінічний) іспит, у ході якого  необхідно продемонструвати фахові компетентності, базовою складовою яких є практична робота.

 

Газета «Медичні кадри»