НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КРОК-2. ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ДЕНЬ

12.06.2020

Вперше за майже три місяці карантину навчальні корпуси НМУ заповнили вихованці Університету. Здавалося, що на цю зустріч чекали і стіни Alma mater, що засумували за прекрасною енергетикою студентської молоді.

12 червня завершальний день складання КРОК-2 «Загальна лікарська практика». Близько тисячі випускників усіх медичних факультетів у дві зміни пройшли іспит на професійну зрілість, вдихнувши життя в основні навчальні корпуси НМУ – морфологічний, фізико-хімічний, санітарно-гігієнічний та стоматологічний.

Незважаючи на велелюдність і нестримне бажання студентів до спілкування після тривалої перерви, всі випускники слухняно виконували санітарні рекомендації, про які нагадували плакати, листівки, лінії розміток та заклики працівників деканатів суворо дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції. Важливо було не лише визначити рівень фахової компетентності випускників, а й безпечно провести іспит і зберегти здоров’я нашої молоді.

Серед студентської спільноти ми зустріли багато знайомих облич. Вони справжні зірки навчання і безперечно увійдуть до золотого фонду вихованців Університету. Особливо теплими були наші спільні спогади із випускником медичного факультету №2 Валерієм Орлом. Цей талановитий юнак запам’ятався ще під час вступної кампанії 2014 року, коли він зробив перший успішний крок до НМУ. Сьогодні Валерій як відмінник і активіст студентського життя представлятиме свій факультет у Золотій книзі пошани Університету. Також було цікавим спілкування із гордістю медичного факультету №2 студентками Наталією Пелешок та Вікторією Комар. Ці дівчата проявили себе під час атестації випускників 2020, коли демонстрували блискучі знання з медичних наук. Із великою відповідальністю поставилися студенти і до складання КРОК-2. Випускниця медичного факультету №4 Тетяна Повх зізналася нам, що, готуючись до іспиту, вона проштудіювала тестові питання КРОК-2 за 15 попередніх років. Підрахували і виявилося – це три тисячі запитань!

Тож побажаємо студентам успішно завершити навчання в Університеті і отримати бажаний диплом лікаря.

 

Редакція газети «Медичні кадри»