НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КРОК – 2: ДЕНЬ ПЕРШИЙ

10.06.2020

Настав довгоочікуваний і, мабуть, один із найважливіших екзаменів для випускників НМУ-2020 – ліцензійний інтегрований іспит КРОК-2 «Загальна лікарська підготовка». Центр тестування професійної компетентності при МОЗ України проводить незалежне оцінювання знань вихованців нашого Університету.

Зважаючи на епідеміологічну загрозу, цього року було вжито безпрецедентних заходів санітарної безпеки. Задовго до початку іспитів спеціальні служби провели дезінфекцію екзаменаційних та прилеглих приміщень, встановили розмітки для контролю за дотримуванням соціальної дистанції. На видному місці розміщено плакати, які закликають дотримуватися необхідних санітарних правил. При вході до морфологічного та санітарно-гігієнічного корпусів у всіх учасників заходу — студентів, представників Центру тестування, поліції, – вимірювали температуру. Безпосередньо в аудиторії студенти розміщувалися на безпечній відстані один від одного і, звичайно, діяла сувора вимога дотримання маскового режиму.

Протягом трьох днів 1555 випускників усіх факультетів НМУ складатимуть іспит КРОК-2. Першими проходять відповідальне випробування випускники факультету підготовки іноземних громадян. Упродовж дня у дві зміни громадяни із 27 країн світу демонструють свій рівень фахової компетентності. Перед початком іспиту із студентами зустрілися проректор із науково-педагогічної і навчальної роботи, професор О.М. Власенко та декан факультету О.І. Парфьонова. Вони провели необхідний інструктаж та побажали випускникам успіху під час екзамену.

Дві години 45 хвилин відведено студентам для відповідей на 135 запитань із основних медичних дисциплін – терапії, хірургії, охорони здоров’я та соціальної медицини, інфекційних хвороб. Незважаючи на застережні заходи та відповідальність історичного моменту, практично всі студенти перебувають у хорошому настрої та доброму гуморі. Особливо впевнено почуває себе громадянка Індії Сандіп Каур. Вона сумлінно вивчала медичні науки, у її заліковці майже самі п’ятірки і вона є претенденткою на отримання диплому із відзнакою. Сьогоднішній іспит дівчина сприймає як черговий важливий етап у її житті, який засвідчить високий рівень її медичних знань. Тож побажаємо всім випускникам такої ж впевненості та успіху на екзаменах.

 

Редакція газети «Медичні кадри»