НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КЛІНІЧНОЮ БАЗОЮ КАФЕДРИ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ МЕДИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ Є ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ

13.09.2021

Кафедра сучасних технологій медичної діагностики та лікування, яку очолює професор Л.В.Натрус, нарощує потужність, збільшує кількість навчальних курсів, напрямів та кількість слухачів. Завдяки ефективній багаторічній співпраці колективу кафедри та ТОВ «Сінево Україна» сьогодні основний виробничий офіс мережевої лабораторії став клініко-діагностичною базою кафедри.

Цей діагностичний центр є визнаним взірцем організації, менеджменту, технічного оснащення та структури із надання лабораторних послуг в Україні. Студенти та слухачі післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця отримали можливість навчатися лабораторній медицині на наочному прикладі бази високого європейського рівня.

Першими відвідувачами діагностичного центру стали студенти 3-го курсу фармацевтичного факультету. Дисципліна «Лабораторна діагностика» для них почалася із цікавої екскурсії під керівництвом куратора – асистента кафедри Тетяни Полушиної та завідуючої лабораторії ТОВ «Сінево Україна» Марії Бойченко.

Студенти уважно спостерігали за виконанням досліджень, знайомилися із технологію підготовки зразків біоматеріалу до аналізу, яка виконується машиною-роботом, та іншими виробничими процесами. Відвідувачі були вкрай вражені розвитком сучасних діагностичних технологій і це їх дуже мотивувало до подальшого навчання.

Колектив кафедри подякував лабораторії ТОВ «Сінево Україна» за надану можливість проводити навчання на базі діагностичного центру та висловив сподівання у продовженні плідної співпраці.

 

Кафедра сучасних технологій медичної діагностики та лікування