НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КАФЕДРА ХІРУРГІЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ ТА ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВОЇ ХІРУРГІЇ ДИТЯЧОГО ВІКУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ З ОРТОДОНТІЇ «УКРАЇНСЬКА ОРТОДОНТИЧНА ШКОЛА: ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА»

01.04.2021

Науково-практичну конференцію з ортодонтії «Українська ортодонтична школа: вчора, сьогодні, завтра» було присвячено 85-річчю від Дня народження професора Світлани Іванівни Дорошенко. На конференції присутні привітали  академіка Академії наук вищої школи України та академіка Академії наук України, доктора медичних наук, професора С.І.Дорошенко, яка нині очолює кафедру ортопедичної стоматології та ортодонтії ПВНЗ «Київський медичний університет», з ювілеєм і побажали міцного здоров’я та нових наукових здобутків.

У конференції взяла участь завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії дитячого віку Університету, доктор медичних наук, професор Л.М. Яковенко. Людмила Миколаївна представила доповідь на тему: «Причинно-наслідкові механізми формування зубо-щелепних аномалій у дітей із вродженими вадами щелепно-лицевої ділянки», де висвітлила проблеми лікування дітей з такими захворюваннями та вказала на важливість співпраці хірурга-стоматолога та ортодонта.

Доповідь викликала неабиякий інтерес колег.

 

 

Прес-центр за матеріалами кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії дитячого віку