НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КАФЕДРА ФАРМАКОГНОЗІЇ ТА БОТАНІКИ ПРОВЕЛА МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ «PLANTA+. НАУКА, ПРАКТИКА ТА ОСВІТА»

04.03.2021

На кафедрі фармакогнозії та ботаніки фармацевтичного факультету відбулася Міжнародна науково-практична конференція «PLANTA+. НАУКА, ПРАКТИКА ТА ОСВІТА», внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій України 2021 року.

Відповідно до програми конференції робота проводилась у формі публікації матеріалів за результатами наукових досліджень вчених України та іноземних фахівців з питань фітохімічного аналізу,стандартизації лікарської рослинної сировини, інтродукції, ресурсознавства лікарськихрослин, технології виготовлення та аналізу лікарських засобів рослинного походження,дієтичних добавок, лікувально-профілактичних та косметичних засобів. Учасники конференції також висвітлили актуальне питання сьогодення щодо модернізації навчального процесу та орієнтації на дистанційне навчання у закладах освіти.

У науковому заході взяли участь 450 науковців, вчених, аспірантів, студентів з 62 вищих навчальних закладів та установ фармацевтичного, медичного та біологічного профілю, які, включно з Україною, представили9 країн світу: Сполучені Штати Америки, Литву, Азербайджан, Польщу, Словаччину, Узбекистан, Грузію,Росію.

Розроблено бланк сертифіката учасника та створено електронний збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції обсягом 621 сторінки.

Продовжує працювати сайт конференції за посиланням: https://planta-plus.com.ua/ .

 

Прес-центр за матеріалами кафедри фармакогнозії та ботаніки